Bezpieczeństwo zakupów

Bezpieczne zakupy

Bezpieczeństwo zakupów, dokonywanych przez naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by wszystkie transakcje przebiegały szybko, sprawnie i bezproblemowo.

Bezpieczne płatności

W celu zapewnienia naszym Klientom obsługi zamówień na najwyższym poziomie, płatności realizowane w naszym sklepie obsługiwane są przez firmę PayU oraz Przelewy24. Transakcje obsługiwane przez oba te podmioty odpowiadają najwyższym standardom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych wraz z sprawdzoną platformą zakupową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji. Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji płatności szyfrowane są dodatkowo w oparciu o technologię SSL.

Bezpieczne wysyłki

Szczególną uwagę poświęcamy pakowaniu - lampy umieszczamy w odpowiednich kartonach, które wypełniamy styropianem w celu stabilizacji podczas transportu, a dodatkowo uzupełniamy folią bąbelkową. Wszystko po to, by nasi klienci otrzymywali towary w idealnym stanie. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami na rynku, w tym z liderami w branży DPD i DHL - szybka i bezpieczna wysyłka jest dla nas priorytetem!

Możliwość sprawdzania przesyłek przy kurierze

Towary wychodzą od nas w nienaruszonym, fabrycznym stanie, lecz dla własnego bezpieczeństwa prosimy o sprawdzenie przesyłki przy kurierze. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń należy poprosić kuriera o protokół szkody i go szczegółowo wypełnić, uwzględniając dokładny opis uszczerbek - bez tego dokumentu nie można domagać się odszkodowania. Protokół służy jako niezbędny dokument do reklamacji.

Bezpieczny zwrot towaru

Jako jedni z nielicznych umożliwiamy naszym Klientom bezproblemowy zwrot towaru w terminie do 30 dni od daty otrzymania przesyłki. Szczegółowy opis w zakładce "Formularz zwrotu".

Przejrzystość informacji

Na naszej stronie internetowej udostępniamy pełne i szczegółowe informacje o obowiązujących zasadach sprzedaży oraz pełne informacje o Lumina Deco. Działamy jawnie, niczego nie ukrywamy, a nasze relacje z klientem budujemy na szczerej współpracy.

Ochrona danych osobowych

Stosujemy się do zasad dotyczących ochrony danych osobowych zgodnych z obowiązującymi przepisami prawa polskiego. U nas masz pewność, iż nigdy nie zostaną one udostępnione osobom trzecim - wszelakim SPAMOM mówimy NIE! Dodatkowo, jeśli wyrazisz takie życzenie, usuniemy twoje dane z naszego systemu po zakończeniu transakcji sprzedaży - wystarczy powiadomić nas o tym w osobnym mailu.PISZĄ O NASWysyłka
Płatności
Opinie