Współpraca

Lumina Deco to gwarancja ponadczasowego design’u i wyjątkowych rozwiązań w branży wyposażenia wnętrz. Jesteśmy bezpośrednim importerem naszego oświetlenia i artykułów dekoracyjnych, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką jakość i solidność naszych towarów. Specjalnie dobrany zespół każdego dnia starannie selekcjonuje i sprawdza nasz asortyment czyniąc ofertę ponadczasową oraz idealną do zastosowania w stylowych wnętrzach, rezydencjach, hotelach czy restauracjach. O stylowym oświetleniu wiemy właściwie wszystko! 

Zapraszamy więc do współpracy firmy/projektantów/architektów, którzy szukają nowych kierunków rozwoju, chcą zmodyfikować już prowadzoną działalność lub poszerzyć swoją ofertę. Naszym Partnerom Handlowym oferujemy atrakcyjne rabaty handlowe, ciągle poszerzający się asortyment, szybkie dostawy, a w dalszym etapie nawet kredyt kupiecki.

Specjalne zaproszenie do współpracy kierujemy do sklepów internetowych, którym oferujemy wyjątkowy model sprzedaży. Jest to kompleksowe i atrakcyjne rozwiązanie logistyczne i sprzedażowe nie wymagające od Ciebie żadnych inwestycji. Rola Partnera Handlowego sprowadza się jedynie do aktywnego zbierania zamówień na nasz asortyment poprzez umieszczanie ofert sprzedaży na stronie swojego sklepu. Nie musisz się martwić o magazynowanie, pakowanie, wysyłkę ani koszty z tym związane, gdyż to wszystko bierzemy na siebie. Twój Klient otrzymuje zamówiony towar w ciągu 48h, a Ty atrakcyjny rabat.

Chcesz wiedzieć więcej? – napisz na e-mail info@luminadeco.pl lub zadzwoń do nas na numer: +48 516 778 888

Zapraszamy do współpracy.

Sprawdź nasze najnowsze katalogi:

LUMINA DECO 2018_2019 MODERN LOFTLUMINA DECO 2018_2019 CRYSTALLUMINA DECO 2018_2019 BESTSELLERS


PISZĄ O NASWysyłka
Płatności
Opinie